FutureNet

FutureNet to nowoczesny i innowacyjny portal społecznościoy, który łączy najbardziej dynamicznie rozwijające się sektory online: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online. Platforma jest dostępna w kilkunastu językach, również w języku polskim!

 

Czym wyróżnia się FutureNet od innych portali społecznościowych ?

FutureNet to jedyny portal społecznościowy , który dzieli się przychodami z firmy ze swoimi klientami. Daje on nam wiele możliwości zarobkowych zaczynając od gier , pisania postów , komentowania , lajkowania zdjęć aż po polecanie programu FutureNet i zarabianiu na tym.

Ok…ok.. ale jak to jest możliwe że firma nam płaci za to co daje nam Face… ?

Proste firma FutureNet zarabia na sprzedaży reklam odsprzedaży gier innych firm, sprzedaży własnych gier, produktach online, usługach IT, video produkcji, grafiki komputerowej, sprzedaży produktów we własnym sklepie online, na wynajmie długoterminowym – www.futurenetlease.com oraz z programu matrycowego. Firma posiada również własną platformę sprzedażowa FutureNet Shop – www.futurenet.shopping, na której jest ponad 300 mln produktów (m.in. podróże, hotele) ) działająca na zasadzie porównywarki cenowej, dzięki czemu możemy wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

 

Matryce i ich działanie

FutureNet oferuje nam budowanie struktury co w połączeniu z programem revsherowym FutureAdPro daje nam lepsze wyniki co przekłada się w większe pieniądze a o to w tym wszystkim głównie nam chodzi. Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% od kwoty jaką wypłacamy odkładane jest na naszym portfelu , przeznaczonym tylko do zakupu matryc ( co automatycznie wymusza na nas zakup kolejnych pozycji)

W matrycach zarabiamy, aż do 10 poziomu i zarabiamy także na “spadochroniarzach”, czyli poleconych naszych sponsorów i nad sponsorów, którzy w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafili do nas.

Przykład:

Jan Nowak zapisuje się do FutureAdPro i kupuje 100 paczek. Reklamuje się, ogląda reklamy i tak przez kilka miesięcy kupuje kolejne paczki z zarobionych pieniędzy. Przychodzi moment, że postanawia zacząć regularnie wypłacać. Tutaj dzieje się niesamowita rzecz, gdyż 5% z wypłat w FutureAdPro trafia do specjalnego portfela, aż uzbiera się kwota w wysokości pakietu, którego Jan Nowak jeszcze nie ma ($10, $25, $50, $100, $500, $1000).

Jeśli Nowakowi uzbierała się kwota w wysokości $25, to system za niego automatycznie zrobi upgrade na ten pakiet. Kolejna ciekawa informacja to, że zarabiamy aż 50% zarobków naszych bezpośrednich osób, czyli jezeli nasz polecony zarobi $100 to my dodatkowo zarobimy $50.

Warto pamiętać, że jeżeli nasz polecony kupi matrycę za $50, a my sami jej nie posiadamy to wtedy taka osoba przepada nam w matrycy.

FutureAdPro

Program wystartował 8 kwietnia 2016 roku. FutureAdPro jest platformą reklamową typu RevShare , działa ona na zasadzie sprzedaży usług reklamowych i podziału zysków między uczestnikami programu.

 

Co oferuje nam FutureAdPro ?

FutureAdPro daje nam wiele możliwości :

 • Naliczenia dzienne na poziomie 1%
 • Reklamuj swój sklep / produkt i zarabiaj na tym
 • Aż do 15% z pięcio poziomowej struktury
 • Zwrot kosztów za reklamy i zysk w postaci 20% na 1 AdPacku
 • Obowiązkiem kwalifikującym do otrzymania podziału jest oglądniecie 10 reklam przez 24 godziny

Dwa rodzaje Ad Packów

 • 10$ - generuje 160 wyświetleń na stronę - wypracowuje 12$ - maxymalnie można posiadać 100 paczek 
 • 50$ - generuje 800 wyświetleń na stronę - wypracowuje 60$ - maxymalnie można posiadać 1000 paczek

5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Pamiętaj, że kupujesz produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! 

Polecanie programu i zarabianie na grupie 

Tabela opłat i prowizji FutureAdPro


Polecanie FutureAdPro

FutureAdPro oferuje nam pieniądze w postaci prowizji za budowanie struktury. Admini programu w ten sposób chcą by ich produkt dotarł do jak największej grupy odbiorców. Dużo biznesów ogłasza się na różnych portalach wykupują reklamy itd , a te programy które my robimy płacą nam potencjalnym klientom za polecanie ich marki, produktu. 

W praktyce wygląda to następująco za  każda osobę która wykupi pakiet reklamowy ( AdPack ) ty otrzymujesz od programu prowizje , której wysokość zależy od posiadanego abonamentu. Tabela obok 

Warto zakupić najwyższy abonament bo wtedy zarabiamy aż 15% z struktury 

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

 • 8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,
 • 4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

 

 

Nie czekaj dołącz już dziś !

Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem       i z których usług korzystam.