O mnie

Nazywam się Wojciech Wolicki, mam 20 lat i zajmuję się marketingiem sieciowym.

Mimo młodego wieku mam już pierwsze sukcesy za sobą. Dlaczego wybrałem pracę przez internet ?

Baa! Proste pytanie , zrozumiałem że można pracować mądrze , a nie ciężko. Podstawą tego jest powiedzenie : To pieniądze powinny pracować dla ciebie a nie odwrotnie. 

Biorąc pod uwagę realia w których żyjemy praca w internecie zapewnia mi większą swobodę , pracuje kiedy chce ! Gdzie chce ! A najważniejsze z kim chce ! Co się z tym wiąże z realizowaniem moich marzeń. Dzięki marketingowi sieciowemu poznałem naprawdę świetne osoby z którymi pracuje , a z czasem stały się moimi bardzo dobrymi znajomymi.

 Moja przygoda z zarabianiem w sieci zaczęła się kilka lat temu. Polegała ona na handlu detalicznym oraz programach partnerskich. Biznes ten świetnie sprawdzał się krótkoterminowo ale z czasem praca ta  była męcząca oraz nie spełniała moich potrzeb/

Prawdziwy przełom nastąpił w czerwcu 2016 roku. Poznałem osoby, które pokazały mi w jaki sposób mogę zarabiać pieniądze nie poświęcając więcej jak kilkanaście minut dziennie,osiągać naprawdę świetne pieniądze w bardzo krótkim czasie a najważniejsze  jak osiągnąć wolność finansową oraz czasową na realizację życiowych celów oraz marzeń!

 

Więcej o mnie znajdziecie na moim Facebooku Instagramie oraz na Youtube ! Zapraszam !

Znajdziesz mnie na !