TheAdsTeam

Program wystartował 15 października 2016 roku. TheAdsTeam jest platformą reklamową typu RevShare , działa ona na zasadzie sprzedaży usług reklamowych i podziału zysków między uczestnikami programu.

Nad programem TheAdsTeam czuwa dwóch transparentnych właścicieli 

Muhammad Azamstudiował IT i sprawuje opiekę nad wszystkimi kwestiami technicznymi w TheAdsTeam. Ma bardzo duże doświadczenie w marketingu sieciowym, zbudował ogromne struktury i do dnia dzisiejszego zarabia w różnych programach zarobkowych.

 

 

 

 

Najam Ul Hassanz zawodu jest abswolwentem medycyny, lecz dopiero odnalazł się w marketingu sieciowym, w którym działa już od 5 lat. Pracował dla różnych organizacji MLM, budując struktury liczące kilka tysięcy ludzi z milionowymi dochodami. Razem z Azamem dzięki TheAdsTeam chcą wnieść dużo nowego do branży revenue share i liczą na ogromny sukces!

 

Co oferuje nam TheAdsTeam

TheAdstTem daje nam wiele możliwości 

  • Naliczenia dzienne na poziomie 2-2.5%.
  • Reklama twojej strony/sklepu witryny internetowej.
  • Dwa poziomy prowizji aż do 10%
  • Zwrot kosztów reklamy i zysk 10-20% na AdPacku

 

AdPack i ich możliwości ! 

Obowiązki i Limity 

Obowiązki i Limity

  • Obowiązkiem otrzymania podziału z zysku jest obejrzenie 10 reklam dziennie.
  • Limit dziennych wypłat 200-500$ dziennie ( co daje nam ponad 6000$/miesięcznie)
  • Limity dziennych wypłat rośnie w miarę budowania konta i budowania statusu ( tabela obok)
  • Możemy wypłacić tylko 200% swojego wkładu. Jeżeli włożymy 1000$ możemy wypłacić 2000$

Polecanie TheAdsTeam

TheAdsTeam oferuje nam pieniądze w postaci prowizji za budowanie struktury. Admini programu w ten sposób chcą by ich produkt dotarł do jak największej grupy odbiorców. Dużo biznesów ogłasza się na różnych portalach wykupują reklamy itd , a te programy które my robimy płacą nam potencjalnym klientom za polecanie ich marki, produktu. 

W praktyce wygląda to następująco za  każda osobę która wykupi pakiet reklamowy ( AdPack ) ty otrzymujesz od programu prowizje.

Polecając usługi reklamowe otrzymujemy łącznie aż do 10% wkładu i obrotu pieniędzmi waszej grupy.

  • 8%- od twojego bezpośredniego poleconego z świeżych zakupów i reinwestycji

  • 2%- od każdego poleconego twoich bezpośrednich partnerów wyłącznie z świeżych zakupów 

 

Świeża prowizja, którą dostajemy za zakupy z poleconych jest od razu do wypłaty lub reinwestycji

Dołącz do mnie już dziś !

Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem       i z których usług korzystam.